rottinki banneri banneri

Yhteystiedot

Taito Etelä-Pohjanmaa 

Sahalankatu 3
60100 Seinäjoki

taito@taitoep.net 
facebook @taitoetelapohjanmaa
instagram @taitoep

Johanna Lohiluoma
vs. toiminnanjohtaja 
p. 044 5454 370, 
johanna.lohiluoma@taitoep.net

Marina Nurmi
pääkirjanpitäjä 
p. 044 5454 870, 
marina.nurmi@taitoep.net

Fiia Harju-Säntti
taitotuottaja
p. 044 3201 640
fiia.harju-santti@taitoep.net


Käsityö- ja muotoilukoulu Näppi

instagram @nappikasityokoulu

Anne Honkala                                                                       
rehtori
p. 040 5512 072
anne.honkala@taitoep.net

Tuuli Heinonen
opettaja
p. 044 5454072
nappi@taitoep.net

 

[ taito | shop ] Rustoopuori

Sahalankatu 3
60100 SEINÄJOKI

p. 040 5451 108, 
rustoopuori@taitoep.net

Alli Mäenpää
p. 044 5456 076

Kirsi Koivuniemi
p. 040 5151 056

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taitokeskusten yhteystiedot

Kaarakan taitokeskus, Seinäjoki

Sahalankatu 3
60100 Seinäjoki
kaarakka@taitoep.net
facebook @kaarakantaitokeskus

Elise Rajamäki
p. 0400 663 525

Ulla Vilén
p. 044 5456 075

 

Vaasan taitokeskus

Kauppapuistikko 34
65100 Vaasa
p. 044 5454 840
vaasa@taitoep.net
facebook & instagram @vaasantaitokeskus

Marjo Pollari
p. 040 5404 643

Pipsa Mustalammi
p. 044 5454 071

 
 

Taitokeskus Oura, Alavus

Järviluomantie 18
63300 ALAVUS
alavus@taitoep.net

Raija Nikkola
p. 040 8368 242

Satu Seppälä
p. 044 5456 077

 

Taitokeskus Villavintti, Isokyrö

Vanha kotiteollisuuskoulu
Liliuksenmutka 7
61500 ISOKYRÖ
villavintti@taitoep.net
facebook @villavintti

Miira Karhu
p. 0400 865 282

 

Kauhajoen taitokeskus

Prännärintie 7
61800 Kauhajoki
kauhajoki@taitoep.net

Kirsi Harju
p. 044 5455 811

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä täyttämällä ao. lomake.