rottinki banneri banneri

Yhteystiedot

Taito Etelä-Pohjanmaa 

Taide- ja kulttuurikeskus Kalevan Navetta
Nyykoolinkatu 25
60100 Seinäjoki

taito@taitoep.fi
facebook @taitoep
instagram @taitoep

Marja Hemminki-Haapoja
toiminnanjohtaja 
p. 044 5454370
marja.hemminki-haapoja@taitoep.fi

Marina Nurmi
pääkirjanpitäjä 
p. 044 5454 870
marina.nurmi@taitoep.fi

Leena Olli
markkinointipäällikkö
p. 044 3201 640
leena.olli@taitoep.fi


Käsityö- ja muotoilukoulu Näppi

instagram @nappikasityokoulu

Anne Honkala                                                                       
rehtori
p. 040 5512 072
anne.honkala@taitoep.fi

Hanne Katajamäki
opettaja
p. 044 5454072
nappi@taitoep.fi

 

Taito Shop Seinäjoki

Nyykoolinkatu 25
60100 SEINÄJOKI

p. 040 5451 108 
taitoshop@taitoep.fi

Alli Mäenpää
p. 044 5456 076

Kirsi Koivuniemi
p. 040 5151 056

 

Taitokeskusten yhteystiedot

Seinäjoen taitokeskus 

Taide- ja kulttuurikeskus Kalevan Navetta
Nyykoolinkatu 25
60100 Seinäjoki
seinajoki@taitoep.fi
facebook @seinajoentaitokeskus
instagram @seinajoentaitokeskus

Elise Rajamäki
p. 0400 663 525

Ulla Vilén
p. 044 5456 075

 

Vaasan taitokeskus

Kauppapuistikko 34
65100 Vaasa
p. 044 5454 840
vaasa@taitoep.fi
facebook  @vaasantaitokeskus
instagram @vaasantaitokeskus

Marjo Pollari
p. 040 5404 643

Pipsa Mustalammi
p. 044 5454 071

 
 

Taitokeskus Oura, Alavus

Järviluomantie 18
63300 ALAVUS
alavus@taitoep.fi
facebook @taitokeskusoura
instagram @alavudentaitokeskusoura

Kristiina Mäntylä
p. 040 8368 242

Satu Seppälä
p. 044 5456 077

 

Taitokeskus Villavintti, Isokyrö

Pohjankyröntie 136 (Kunnantalo)
61500 ISOKYRÖ
villavintti@taitoep.fi
facebook @villavintti
instagram @villavintti

Miira Karhu
p. 0400 865 282

 

Kauhajoen taitokeskus

Hallintoaukio (PL 500)
Opintolantalo, krs 2
61800 Kauhajoki
kauhajoki@taitoep.fi
instagram @kauhajoentaitokeskus

Kirsi Harju
p. 044 5455 811

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä täyttämällä ao. lomake.

Lähetä viesti